Evado 3.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KREV3Z28X19M003608-9698
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS EVADO 3.0

Niekedy potrebujeme od bicykla niečo viac. Keď dôjdeme k takémuto záveru, na horizonte sa zjaví on...celý v bielom. No, možno nie v tomto prípade. Náš KROSS Evado 3.0 je však výbornou voľbou pre každého, kto nechce byť obmedzovaný pri lesných výpravách výberom medzi cyklistickými chodníkmi alebo spevneným povrchom. KROSS Evado 3.0 Vás zavedie tam, kam to cestný bicykel nedokáže. Uľahčí tiež jazdu tam, kde má horský bicykel problémy.

KROSS Evado 3.0 pre rok 2022 je stále vysokokvalitný bicykel za dostupnú cenu. Aby sme Vám poskytli ešte väčší pôžitok z jazdy, vybavili sme ho novými komponentmi a dvomi typmi lakovania rámu – matným a lesklým, ktoré Vás určite oslovia.

Komponenty do mesta aj do ľahkého terénu

KROSS Evado 3.0 je kombináciou komponentov vyznačujúcich sa vysokou kvalitou vyhotovenia a vysokou prevádzkovou odolnosťou. Vybavili sme ho príslušenstvom Shimano, pričom srdcom celého systému je zadná prehadzovačka Shimano Acera M360. Vďaka tomu sme získali až 24 prevodových stupňov, ktoré Vám pomôžu na každej výprave. Náš krosový bicykel má odpruženú vidlicu SR Suntour NEX so zdvihom 63 mm. Vďaka nej sa ľahko dostanete do cieľa bez strachu pri obrubníkoch alebo dlažobných kockách. V lese zas budete môcť jazdiť bez obáv z ťažkostí spojených s prekonávaním kameňov či koreňov na trase v teréne. Bicykel je tiež vybavený 28” kolesami a plášťami so šírkou 42 milimetrov a so špeciálnym reflexným prúžkom pre zvýšenie bezpečnosti po zotmení. Poskytujú vysokú trakciu bez ohľadu na podmienky, v akých jazdíte.

Technológia prispôsobená akémukoľvek terénu

KROSS Evado 3.0 ponúka množstvo riešení, ktoré zvyšujú komfort a bezpečnosť na cestách. Rám vyrobený z aluminium performance je jednou z najdôležitejších častí bicykla. Aluminium performance je špeciálna zliatina hliníka 6061, vďaka ktorej je bicykel tuhý a odolný voči zlomeniu. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejedného cyklistu. KROSS Evado 3.0 je krosový bicykel, ktorý môžete bez problémov použiť v ľahkom teréne. Využíva uvoľnenú geometriu, ktorá uľahčuje prekonávanie veľkých vzdialeností a sledovanie situácie na trase. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

Viac informácií
Materiál rámu ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA SR SUNTOUR NEX
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA matný
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ACERA M360
Páčky prehadzovačiek SHIMANO EF500
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TY710
Kľuky SR SUNTOUR XCC
GRIPY HERRMANS OXY
ZADNÁ BRZDA TARCZOWY MECHANICZNY
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO EF500
Náboj vpredu QR 9MM
Stredová oska FP-B902
Plášte 700X45C
Riadidlá ALUMINIUM 640 MM 31.8
Reťaz SHIMANO HG40
Ráfiky KROSS
Náboj vzadu QR 9MM
Sedlo KROSS
PREDNÁ BRZDA TARCZOWY MECHANICZNY
BRZDOVÉ KOTÚČE DISC (160)
RIADENIE 1-1/8"
Ozubené kolieska 48T-38T-28T/170MM
Počet prevodov 24
Rozsah kazety/voľnobežky 12-32T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO HG200
Zdvih vidlice 63mm
SEDLOVKA ALUMINIUM 27,2X350 AMO
Kolekcia 2022
Pohlavie Muž
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Evado 2.0 Predchádzajúca Evado 2.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuEvado 3.0
To Top