Ako kupovať bicykel?

Bicykle KROSS - pozrite sa, aký jednoduchý je nákup v našom obchode.

Prehľadali ste už celý internet a stále neviete, ako kúpiť bicykel? Netrápte sa, v KROSS vieme, že výber Vášho nového bicykla na nadchádzajúcu cyklistickú sezónu je často komplikovanejší ako dosiahnutie konsenzu, či je pohár poloprázdny alebo poloplný..

Preto sme si dali za cieľ, aby sme Vám nákup bicykla čo najviac uľahčili. Môžete to urobiť bez toho, aby ste opustili pracovný stôl, bez toho, aby ste vstali z pohovky alebo tiež počas prestávky v práci. Neveríte, že je to také jednoduché? Tiež sme neverili, že Vám to môžeme tak uľahčiť. Je čas rozlúčiť sa s únavným dochádzaním do obchodu a hľadaním bicykla v správnej veľkosti pre Vás. Stačí len niekoľko kliknutí, aby bol bicykel na ceste k Vám!

corss

Bicykel domov alebo si ho radšej vyzdvihnete sami?

Pri kúpe bicykla cez webovú stránku si Vy zvolíte spôsob jeho doručenia. Chcete, aby na Vás čakal v neďalekom showroome KROSS? Nie je problém, doručíme ho na vybrané miesto a Vy si ho vyzdvihnete, keď to bude pre Vás najvýhodnejšie.

Nič Vám tiež nebráni objednať si ho s doručením až k Vašim dverám. Len nezabudnite mať k dispozícii správne náradie - po vybratí bicykla z krabice budete musieť pripevniť riadidlá, pedále a správne nastaviť sedlo.

Flexibilné spôsoby platby

Bruce Lee hovoril, že máme byť ako voda, ktorá sa prispôsobí tvaru nádoby, do ktorej sa naleje. Preto sa v KROSS my prispôsobíme Vám - nevnucujeme Vám jeden spôsob platby, nechávame Vám možnosť výberu, ktorý bude pre Vás najvhodnejší. Vy si zvolíte pravidlá, podľa ktorých sa rozhodnete. Na dobierku, kartou cez internet alebo si ho radšej vezmete na splátky? Žiadny problém, prispôsobíme sa Vám.

Bicykel objednaný cez internet? Potom si pozrite e-záruku!

E-záruka je naše moderné riešenie, ktoré Vám umožní rozlúčiť sa s kopou ďalších dokumentov, ktoré potrebujete mať doma a ktoré sa vyparia vždy, keď ich najviac potrebujete.

Čo je to elektronická záruka? Ide o digitálne potvrdenie záruky na bicykel, bez nutnosti mať ho v papierovej verzii. Po zakúpení bicykla dostanete záruku na Váš e-mail. Vďaka tomu, aj keby sa bicyklu počas cesty niečo stalo, budete môcť využiť záruku v každej predajni KROSS. Stačí, ak ukážete e-mail, ktorý dostanete po zakúpení vysnívaného bicykla.

To Top