Pumpičky

Filter by
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
5 položiek

Cyklistické pumpy

Ani ten najlepší cyklista nebude jazdiť bez nahustených plášťov. Preto sa aj v dnešnej dobe, keď je dostupných čoraz viac mestských cykloservisov, oplatí mať vlastnú cyklopumpu. A najlepšie dve – servisnú pumpu a príručnú pumpu, ktorú budete mať stále so sebou.

Cyklistické pumpy sú nevyhnutnosťou pre každého cyklistu. Príručná pumpa na bicykel by mala byť napevno namontovaná na ráme bicykla - špeciálne adaptéry umožňujú jej montáž vedľa košíkov na fľašu s vodou, takže sa nemusíte vzdať miesta určeného pre fľašu.

Servisné pumpy sú na druhej strane typickým domácim náradím, ktoré vďaka zabudovanému tlakomeru umožní presné nahustenie plášťov. To umožňuje zvoliť si tlak v plášťoch s ohľadom na osobné preferencie a hmotnosť cyklistu. Takáto servisná pumpa je tiež nenahraditeľným pomocníkom každého cyklistu s cestným bicyklom. Nahustiť cestné plášte na najmenej sedem barov príručnou pumpou je trápenie a so servisnou pumpou to zaberie len chvíľku.

Pumpy na vidlice

Pumpy na vidlice si zaslúžia samostatný odstavec. Sú nevyhnutnou výbavou každého cyklistu, ktorého bicykel je vybavený vzduchovým tlmičom. Vďaka takejto pumpe môžete tlmič nahustiť s primeraným tlakom, zohľadňujúc Vašu hmotnosť. To Vám umožní prispôsobiť bicykel Vášmu štýlu jazdy a terénu, v ktorom budete jazdiť. Pumpa na tlmič je jednoducho nevyhnutná, ak máte bicykel so vzduchovou vidlicou alebo tlmičom

To Top