Prívesy

Filter by
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
2 položiek

Prívesy

Prívesy na bicykel sú čoraz obľúbenejším riešením, ktoré uľahčuje cestovanie s deťmi. Poskytujú im dostatok priestoru na hranie a v prípade potreby aj na zdriemnutie si počas jazdy. Toto riešenie dieťaťu poskytne veľkú dávku pohodlia a uvoľní ho od potreby pozerania na chrbát rodiča počas cyklovýletu. Kým Vy budete šliapať do pedálov, Vaše dieťa sa bude zaoberať dôležitejšími vecami.

Aký príves na bicykel si vybrať

Prívesy za bicykle si v posledných rokoch získavajú čoraz väčšiu obľubu, no povedomie o nich je stále pomerne nízke. Mnoho ľudí si preto kladie otázku, aký príves na bicykel si vybrať. O to viac, že výber na trhu je každým rokom čoraz väčší.

Pri výbere cykloprívesu je dôležité venovať pozornosť jeho veľkosti – musíte zabezpečiť, aby malo Vaše dieťa (alebo deti) dostatok miesta na pohodlnú cestu. Pamätajte, že tam nebude samo - s najväčšou pravdepodobnosťou bude obklopené svojimi hračkami. Musia sa tam zmestiť aj potrebné potraviny a nápoje.

Treba tiež zohľadniť to, aby mal príves aj systém pruženia. Žiaľ, naše cesty sú často plné výmoľov a o pohodlie dieťaťa sa pri cestovaní treba postarať. Dôležité je tiež to, že na príves sa dá namontovať ďalšie príslušenstvo, ako je prídavné koleso, ktoré premení príves na vozík.

Tiež si dajte pozor, aby jeho montážny systém pasoval na Váš bicykel. Niektoré prívesy sa montujú na rýchloupínací zámok – ak má Váš bicykel pevnú osku, dbajte na to, aby mal príves za bicyklom príslušné adaptéry prispôsobené tomuto systému.

To Top