Sme KROSS. Bicykle sú naše DNA.

KROSS má už viac ako 30 rokov za cieľ ponúkať najlepšie bicykle, ktoré sú prispôsobené nielen potrebám profesionálnych cyklistov, ale aj tým, ktorým robí radosť pokojná jazda a tešia sa z každého najazdeného kilometra. Ku každému bicyklu pristupuje KROSS s úctou a tvorí riešenia, ktoré sa osvedčia v každých podmienkach.

KROSS je synonymum pre starostlivosť o každý detail a tvorbu trendov, ktoré si zamiluje každý cyklista. Už dnes sú naše bicykle tie najznámejšie v Poľsku a vďaka neustálemu dvíhaniu latky si ich čoraz častejšie vyberajú aj obyvatelia z viac ako 50 krajín z celého sveta.

corss

30 rokov skúseností

Už 30 rokov vytvára KROSS tie najkvalitnejšie bicykle - tak z ocele, ako aj z hliníka a uhlíkového vlákna.

Celý proces vzniku bicykla prebieha u nás, bez účasti iných firiem. Firma je zodpovedná za prípravu projektu, jeho prototypy, a napokon aj za samotnú výrobu vo vlastnej výrobnej hale. Od roku 2000 má firma k dispozícii moderný výrobný závod, ktorý vďaka pokročilým informatickým riešeniam riadi celý proces montáže a skladovania bicyklov. Vďaka tomu nemusí firma kupovať hotové rámy od subdodávateľov a má úplnú kontrolu nad kvalitou všetkých bicyklov.

cross
 

Bicykle stvorené pre víťazstvá

Výkonnostné bicykle KROSS sú voľbou mnohých profesionálov. Súvisí to so skúsenosťami a vedomosťami, ktoré firma nadobudla počas mnohých rokov. Od roku 2006 funguje v rámci firmy KROSS pretekárske cyklistické družstvo, ktoré sa aktívne zúčastňuje procesu tvorby nových rámov. Vďaka tomu sú bicykle MTB KROSS dokonale pripravené na zvládanie čoraz náročnejších trás svetového pohára XC a cestné bicykle cyklistovi pomôžu pri zdolávaní aj tých najnáročnejších vrcholov, pričom optimálna geometria uľahčuje bezpečný zjazd aj po tých najnebezpečnejších horských serpentínach.

cross
 

Najvyššia kvalita karbónu

Karbónové rámy sú v bicykloch KROSS vyrobené z najkvalitnejšieho uhlíkového vlákna - bez ohľadu na to, aký druh sme použili. Výrobný proces vyzerá pri každom bicykli tak isto a podlieha tým istým, náročným kvalitatívnym kriitériám, bez ohľadu na to, aký druh vlákna sa v bicykli nachádza.

Firma KROSS disponuje od roku 2017 vlastnou linkou na výrobu karbónových rámov, vďaka čomu patrí do úzkej skupiny európskych producentov bicyklov, zodpovedných za výrobu karbónových rámov vo vlastnej réžii.

cross
 

Vzrušujúce bicyklové trendy

V roku 2017 prevzala firma KROSS holandského producenta elektrobicyklov. Vďaka tomuto spojeniu najvyšších štandardov kvality vyhotovenia bicykla a produkčnej technológie elektrobicyklov vznikli ešte dokonalejšie modely vybavené elektrickou asistenciou. Vo výrobe sú využívané iba najkvalitnejšie komponenty pochádzajúce od osvedčených dodávateľov a lídrov na trhu, pokiaľ ide o komponenty určené do elektrobicyklov.

cross
 

Meníme svet k lepšiemu

Eco Stories sú našou metódou na podporu každodennej jazdy na bicykli. Vo firme KROSS veríme, že každodenná jazda na bicykli môže zmeniť svet k lepšiemu a prispieť k spomaleniu, a napokon aj zastaveniu klimatických zmien. Firma produkuje vysokokvalitné bicykle, ktoré môžu úspešne nahradiť automobil alebo hromadnú dopravu.

PRIDAJ SA DO SVETA KROSS!

map
To Top