Plecniaky

Filter by
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
3 položiek

Cyklistické batohy

Rozhodli ste sa dochádzať do práce na bicykli? Alebo možno idete na stretnutie s priateľmi a potrebujete si zobrať malú batožinu, no nemáte ju ako prepraviť? Riešením môže byť batoh na bicykel. Cyklistické batohy sú na rozdiel od tradičných prispôsobené fyzickej aktivite, vďaka čomu pri jazde neprekážajú a - vďaka vhodnému dizajnu - zabezpečujú dostatočné vetranie. V porovnaní s akýmkoľvek iným riešením je to oveľa pohodlnejšie riešenie, a to aj na teplejšie dni.

Cyklistický batoh s pitným vakom

Batoh na bicykel neznamená len vyšší komfort spojený s lepším vetraním a menej spoteným chrbtom. Ponúka tiež množstvo vymožeností pre cyklistov, ktoré Vám umožnia užiť si jazdu za každých podmienok.

Jednou z takýchto vymožeností je špeciálny pitný vak, ktorý je možné namontovať do niektorých modelov batohov. Umožňuje piť počas jazdy dlhou hadičkou zakončenou náustkom bez toho, aby ste museli siahať po fľašu! Pre niektorých ľudí to môže byť skvelé riešenie, najmä ak sa boja siahania po fľašu s vodou na frekventovaných cyklotrasách.

Cyklistický batoh s vakom na vodu znamená výhodu aj počas amatérskych MTB maratónov. Nielenže Vám umožní nosiť potrebnú súpravu náradia, ale môžete tiež prevážať viac tekutín. Na začiatku pretekárskej sezóny to možno nie je také dôležité, ale keď sa začne leto, budete radi, keď budete môcť previezť pár stoviek mililitrov izotonického nápoja alebo vody navyše. V prípade dlhých pretekov Vám to tiež umožní vziať si doplnkové zásoby – proteínové tyčinky či energetické gély. Dobrá príprava na preteky sa vyplatí a umožní Vám predviesť svoj plný potenciál.

To Top