Vrátenie tovaru

Zakúpený tovar nespĺňa Vaše očakávania? V kross-slovensko.sk dbáme na to, aby bol postup vrátenia čo najjednoduchší.

1

Vráťte na predajnom mieste

Ak ste nakúpili s doručením domov prostredníctvom predajného miesta, vráťte výrobok na predajné miesto, ktoré Vám ho doručilo. Nezabudnite poskytnúť obslužnému personálu rovnakú e-mailovú adresu a telefónne číslo ako pri zadávaní objednávky.

2

Počkajte na kontakt s naším obchodom

Budeme Vás informovať e-mailom a SMS správami o celom priebehu.

3

Fáza overovania

Následne bude vrátený tovar doručený do nášho skladu. Po skontrolovaní obsahu zásielky Vás budeme kontaktovať a oznámime Vám výsledok.

 

Bez poškodenia - nezistili sme zníženie hodnoty

Ak sa hodnota tovaru, ktorý ste vrátili, neznížila v dôsledku jeho používania spôsobom, ktorý presahuje rámec nevyhnutný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru, bude Vám okamžite, najneskôr do 14 dní vrátená celá suma. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

 

Poškodený tovar - zistili sme zníženie hodnoty tovaru

Ak sa hodnota vrátených výrobkov znížila v dôsledku ich používania spôsobom, ktorý presahuje rámec nevyhnutný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru, zodpovedáte za škody. V takomto prípade Vás bude servisné oddelenie ihneď kontaktovať a informovať o vzniknutej situácii. Nebojte sa, určite nájdeme riešenie.

Príslušenstvo a komponenty

V prípade výrobkov ako príslušenstvo, komponenty a oblečenie, môžete vrátiť tovar aj prostredníctvom formulára.

1

Vyplňte formulár

Uveďte informácie o objednávke, ktorej sa vrátenie týka. Uistite sa, že číslo objednávky, e-mailová adresa a telefónne číslo sa zhodujú s tými, ktoré ste uviedli pri zadávaní objednávky.

2

Počkajte na kontakt s naším obchodom

Personál predajne Vás bude kontaktovať, aby dohodol podrobnosti a spôsob vrátenia tovaru. Následne Vás budeme informovať e-mailom a SMS správami o celom priebehu.

3

Zabaľte tovar a počkajte na kuriéra

Personál našej predajne Vám objedná kuriéra na Vami zvolené miesto. Nezabudnite tovar riadne zabaliť.

4

Fáza overovania

Následne bude vrátený tovar doručený do nášho skladu. Po skontrolovaní obsahu zásielky Vás budeme kontaktovať a oznámime Vám výsledok.

To Top