eLille 3


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
LGLHZ328X19W001447-9525
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

LE GRAND ELILLE 3

Nielen elektromobily sú budúcnosťou. Sú ňou aj elektrobicykle – preto sme vytvorili Le Grand eLille 3, prvý e-bike v našej histórii. Vďaka nemu zistíte, že pohyb po meste môže byť rýchly, ľahký – a predovšetkým pohodlný. Už nikdy nebudete musieť dlho hľadať parkovacie miesto a hlavne - dostanete sa kamkoľvek bez státia v dopravných zápchach. Vďaka Le Grand eLille 3 budete stále čerstvé aj po prejdení dlhej trasy. Je to tak vďaka elektrickej podpore, ktorú Vám tento dvojkolesový tátoš ponúka. Je to ideálny bicykel pre každú ženu, ktorá si pri jazdení cení pohodlie.

Ľahký, hliníkový rám

Le Grand eLille 3 má ľahký, hliníkový rám vybavený odpruženou vidlicou, ktorá vám pomôže prekonať nerovnosti, akými sú obrubníky alebo vyčnievajúce dlažobné kocky na cyklotrasách. Prehadzovačka Shimano Nexus umiestnená v náboji má 7 prevodov a brzdy v-brake Vám pomôžu zastaviť za každých podmienok. Veľké, 28-palcové kolesá so širokými pneumatikami pomáhajú bicyklu hladko napredovať na akomkoľvek povrchu.

Elektrický pohon

Le Grand eLille 3 má elektrický pohon Bafang. Elektrický pohon je centrálne umiestnený v kľukách bicykla, takže poskytuje plynulú podporu pri šliapaní. Batéria napájajúca elektrický pohon bola z dôvodu ľahkého prístupu umiestnená na zadnom nosiči. Vďaka tomu si ju môžete jednoducho vziať so sebou kvôli nabíjaniu bez toho, aby ste museli prenášať celý bicykel. Nabíjací cyklus trvá približne 4,5 hodiny a dojazd bicykla je približne 100 km. Na riadidlách je diaľkové ovládanie, kontrolujúce parametre jazdy a to, v ktorom z piatich dostupných režimov Vás má podporovať motor. Zodpovedá aj za ovládanie osvetlenia bicykla, ktoré je štandardne ovládané súmrakovým senzorom. Le Grand eLille 3 je ideálnou voľbou pre každú modernú ženu.

 

Pozor: Pri používaní bezdrôtového cyklopočítača namontovaného na elektrickom bicykli môžu byť niektoré funkcie počítača narušené činnosťou elektrických prvkov bicykla. K elektrobicyklom odporúčame kúpu káblových cyklopočítačov.

Viac informácií
Výkon motora 250W
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM
VIDLICA SR SUNTOUR CR7V
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO NEXUS
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO NEXUS
KĽUKY CYCLONE
GRIPY SYNTHETIC LEATHER
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY ALUMINIUM
NÁBOJ VPREDU ALUMINIUM
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PLÁŠTE 28"x1,75"
RIADIDLÁ OCEL
REŤAZ 1/2"x1/8"
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU SHIMANO NEXUS NEXUS SG-C3000
SEDLO VELO VL-6049
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE FP-H815 O1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 38T/170MM
POČET PREVODOV 7
TYP BATERIE BAFANG 43 V / 10,4 AH
DISPLEJ BAFANG DP C07.UART LCD DP C07
ZDVIH VIDLICE 40mm
Nominálne napätie 43V
Dojazd [km] 100
KOLEKCIA 2023
Pohlavie Žena
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Write Your Own Review
Napíšte recenziueLille 3
To Top