ESKER 1.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KREK1Z28X19M002727-9266
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS ESKER 1.0

Bicykel typu gravel je perfektnou kombináciou cestného a horského bicykla. S pohodlnou geometriou prispôsobenou jazdám na dlhé vzdialenosti sa KROSS Esker 1.0 stane Vaším obľúbeným bicyklom na výpravy. A nielen to. V skutočnosti sa totiž náš gravel bike vymyká zaužívaným vzorom a nanovo definuje myšlienku bicykla, ktorý je vhodný rovnako na dochádzanie do práce, ako aj na cestné preteky alebo do ľahkého terénu. Zistite, prečo sa poľskí cyklisti zamilovali do gravelových bicyklov, s naším Eskerom na čele.

Neskrotná duša, ktorá vyhľadáva dobrodružstvá

KROSS Esker 1.0 sme vybavili komponentnami, ktoré budú perfektné na asfalt aj do terénu. Vďaka cestným  prehadzovačkám Shimano Claris a kľuke FSA Tempo sa nám podarilo získať pohon, ktorý umožní rýchlu a bezproblémovú jazdu za každých podmienok. Osem rýchlostí spolu s dvojitou kľukou dávajú široké možnosti pri zmene  prevodov - vďaka nim pôjdete rýchlo po rovine a zvládnete aj stúpanie do strmých kopcov. Za brzdenie zodpovedajú mechanické kotúčové brzdy Tektro MD-C550, ktoré poskytujú nielen veľkú brzdnú silu, ale aj jednoduchý servis. Spolu s kvalitnými brzdovými kotúčmi zaisťujú bezpečné a silné brzdenie za všetkých, aj tých najnepriaznivejších podmienok.

Aby sme vám poskytli ten najlepší zážitok z jazdy, KROSS Esker 1.0 sme vybavili 28-palcovými kolesami a značkovými plášťami WTB Riddler so šírkou 37 milimetrov. Poskytujú vynikajúce jazdné vlastnosti za každých podmienok. Celok dopĺňa vysokokvalitné sedlo Selle Royal. Za zmienku stojí aj mimoriadne kvalitná omotávka Fizik Terra Microtex, ktorá bola vytvorená s myšlienkou o gravelových bicykloch. Nielenže poskytuje dlaniam vynikajúcu priľnavosť a zabraňuje ich zošmykovaniu, ale zaisťuje aj vysokú absorpciu vibrácií prenášaných zo zeme na ruky.

Technológie pre gravelové bicykle

Srdcom KROSS Esker 1.0 je rám vyrobený z aluminium lite. Vďaka našim technológiám je tento materiál mimoriadne ľahký a odolný voči poškodeniu. Dopĺňa ho hliníková vidlica, ktorá zaisťuje výbornú ovládateľnosť bicykla ako na ceste, tak aj na lesných cestách. Rám má sivo-grafitový dizajn vo vysokom lesku. Toto riešenie nie je len príjemné na pohľad, ale tiež uľahčuje udržiavanie čistoty bicykla a zabraňuje tvorbe škvŕn po umytí.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICA ALUMINIUM
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO CLARIS R2000
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO CLARIS R2000
KĽUKY FSA TEMPO
GRIPY FIZIK TERRA MICROTEX
ZADNÁ BRZDA TEKTRO MD C550
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO CLARIS R2000
NÁBOJ VPREDU GL-B57F-D
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PREDSTAVEC ALUMINIUM
PLÁŠTE WTB RIDDLER 700x37C COMP
RIADIDLÁ ALUMINIUM
REŤAZ SHIMANO HG40
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B57R-D
ŠPICE SAPIM
SEDLO SELLE ROYAL
PREDNÁ BRZDA TEKTRO MD C550
BRZDOVÉ KOTÚČE TEKTRO (160)
RIADENIE FSA NO.42/ACB 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 46T-30T/175MM
POČET PREVODOV 16
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-32T
KOLEKCIA 2021
Pohlavie Unisex
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
VENTO 2.0 Predchádzajúca VENTO 2.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuESKER 1.0
To Top