ESKER 2.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KREK2Z28X19M003094-9274
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS ESKER 2.0

Niekedy sa chcete vydať mimo dobre známych trás do neprebádaných častí krajiny. Chcete brázdiť štrkové cesty, prechádzať cez lesné potôčiky, láka Vás dobrodružstvo? Náš KROSS Esker 2.0 bol vyrobený práve na tento účel. Je to bicykel pre všetkých, ktorí hľadajú nové cesty tam, kde žiadne nie sú. Pre tých, čo utekajú pred civilizáciou, chcú prenocovať na divokých lúkach s pohľadom upretým na hviezdy. Esker 2.0 je ponuka pre každého, kto hľadá množstvo upevňovacích bodov pre batožinové nosiče a tašky. Existuje dôvod, prečo po nasadnutí naň kričíme: „Vitaj, dobrodružstvo!”

KROSS Esker z roku 2022 je pokračovaním myšlienok, ktoré nás viedli pri navrhovaní predchádzajúcich modelov tohto bicykla určeného na výpravy. Má nový, odolnejší lak a rovnako premyslený pohon. Sme si istí, že nová verzia tohto bicykla Vám dá rovnako veľa – ak nie viac – zábavy ako tie predchádzajúce.

Čas na dobrodružstvo! 

Bicykle z rodiny Esker sa vyznačujú mimoriadne pohodlnou jazdou na ceste aj v teréne, efektívnym prenosom sily na pohon a predvídateľným správaním za každých okolností. Aby mohol vziať každého aj do tých najdivokejších oblastí. Preto sme ho tiež vybavili osvedčeným a spoľahlivým radením Shimano Sora R3000 a mechanickými kotúčovými brzdami Tektro MD C550. Vďaka tomuto riešeniu zvládnete opravy aj v tej najhlbšej divočine. Shimano Sora R3000 má deväťrýchlostnú kazetu s dvojitou kľukou vpredu - to umožňuje jednoduché prispôsobenie záťaže podmienkam na trase.

KROSS Esker 2.0 má hliníkový rám vyrobený z aluminium lite a vidlicu z rovnakého materiálu. Pre už aj tak komfortné riešenie sme vybrali komponenty, ktoré ešte viac zlepšujú pohodlie v teréne. Jedným z nich sú široké riadidlá (rozširujúce sa smerom nadol), ktoré Vám pomôžu udržať kontrolu nad bicyklom v náročnejších podmienkach. Náš gravelový bicykel má tiež široké plášte - vybavili sme ho 37 mm plášťami WTB Riddler Comp Tan.

Overené riešenia

Pre zaistenie maximálnej úžitkovej hodnoty disponuje gravel bicykel KROSS Esker 2.0 všetkými riešeniami, ktoré by sa v tomto type bicyklov mali nachádzať. Vypočuli sme rady odborníkov na cykloturistiku a vybavili sme náš bicykel mnohými upevňovacími bodmi, ktoré uľahčujú montáž prídavných košíkov na fľašu s vodou, batožinového nosiča, blatníkov alebo iných prvkov doplnkovej výbavy.

Aby sme zabezpečili jeho plnú všestrannosť, ponechali sme v ráme a vidlici veľa miesta na pneumatiky. Aby sme mu pomohli udržať stabilitu v teréne, rozhodli sme sa zväčšiť rázvor v porovnaní s našimi cestnými alebo CX bicyklami. Napokon, aby bola jazda príjemná aj pre ľudí, ktorí sú v bikepackingu len nováčikmi, sme použili širokú škálu prevodov. Celok je doplnený o sedlo WTB Sport Volt, ktoré je prispôsobené na jazdu v teréne.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICA ALUMINIUM
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO SORA R3000
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO SORA R3000
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO SORA R3000
KĽUKY SHIMANO SORA R3000
GRIPY FIZIK TERRA MICROTEX
ZADNÁ BRZDA TEKTRO MD C550
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO SORA R3000
NÁBOJ VPREDU SHIMANO ACERA M3050
STREDOVÁ OSKA SHIMANO BSA BB-RS500
PLÁŠTE WTB RIDDLER 700x37 COMP TAN
RIADIDLÁ ALUMINIUM
REŤAZ CN-HG53
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU SHIMANO ACERA M3050
SEDLO WTB VOLT SPORT
PREDNÁ BRZDA TEKTRO MD C550
RIADENIE FSA NO.42/ACB 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 50T-34T/175MM
POČET PREVODOV 18
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-34T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO HG201
KOLEKCIA 2021
Pohlavie Unisex
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
ESKER 6.0 Predchádzajúca ESKER 6.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuESKER 2.0
To Top