ESKER 7.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KREK7Z28X19M002731-9578
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS ESKER 7.0

V našej ponuke gravel bicyklov ste už mohli nájsť hliníkové konštrukcie a tiež tie, ktoré sú určené pre milovníkov klasických bicyklov z ocele. Prišiel však čas na to, aby ste spoznali nového člena rodiny Esker. KROSS Esker 7.0 je gravelový bicykel celý vyrobený z karbónu. Vďaka tomu sa nám podarilo vytvoriť bicykel, ktorý spája lásku k malým aj veľkým výletom so športovým charakterom cestných bicyklov. KROSS Esker 7.0 Vám umožní zažiť čaro výprav do lesa, pri ktorých oceníte výborné tlmenie vibrácií vďaka karbónovému rámu. Cyklistická romantika ešte nikdy nebola taká ľahká a čarovná.

Bicykel na výpravy s komponentami Shimano GRX

Pri návrhu nového člena rodiny Esker sme sa zamerali na príslušenstvo Shimano GRX vyrobené s myšlienkou na gravel bicykle. Vďaka tomu, bez ohľadu na to, či jazdíte po hladkom asfalte alebo po hrboľatých lesných cestičkách, Vaše uši nebude rušiť zvuk reťaze narážajúcej na vzpery zadného trojuholníka. Je to spôsobené špeciálnou konštrukciou zadnej prehadzovačky Shimano GRX RX812, ktorá je vybavená spojkou pre zaistenie optimálneho napnutia reťaze.

S jednoradovou kľukou a kazetou s 11 prevodovými stupňami sa pohon ľahko používa. Vďaka tomu nebudete poznať také pojmy ako kríženie reťaze či trimovanie prednou prehadzovačkou. Hydraulické kotúčové brzdy zo sady Shimano GRX poskytujú presnú moduláciu brzdnej sily. Vďaka úplne prepracovanému kombinovanému radeniu s brzdovou pákou je ovládanie radiacej páky a brzdy jednoduchšie pri jazde v technicky náročnom teréne. Na vytvorenie kolies v KROSS Esker 7.0 sme použili vysokokvalitné ráfiky DT SWISS G540 s vnútornou šírkou 24 mm. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti poškodeniam a nízkou hmotnosťou. V kombinácii s bezdušovými plášťami Schwalbe G-One Allround so šírkou 40 mm predstavujú perfektnú sadu na jazdu v každých podmienkach. Za pohodlné sedenie zodpovedá sedlo Fizik Alpaca Terra určené pre gravel bicykle

Karbónový úžas

KROSS Esker 7.0 nie je prvý karbónový bicykel, ktorý sme vyrobili. S týmto materiálom pracujeme už mnoho rokov, vďaka čomu dokonale vieme, ako usporiadať jednotlivé vrstvy uhlíkových vlákien tak, aby sme získali rám, ktorý je odolný voči poškodeniu, pevný a zároveň pohlcuje vibrácie. Preto sme na jeho výrobu použili carbon T784, ktorý je kombináciou troch rôznych vlákien zaisťujúcich dokonalý pocit pri každej jazde. Rám a vidlica sú pripravené na montáž bŕzd typu flat mount, čo zlepšuje estetiku bicykla. Mnohých cyklistov určite potešia aj lanká ukryté v ráme, ktoré uľahčujú čistenie bicykla. Určite to príde vhod pri mimoriadne krásnej fialovo-striebornej farbe vo vysokom lesku.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU CARBON T784
VIDLICA CARBON
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO GRX RX812
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO GRX RX600
KĽUKY SHIMANO GRX RX600
GRIPY FIZIK TERRA MICROTEX
ZADNÁ BRZDA SHIMANO GRX RX400
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO GRX RX600
NÁBOJ VPREDU SHIMANO RS470 12x100
STREDOVÁ OSKA SHIMANO BSA BB-RS500
PREDSTAVEC ALUMINIUM
RIADIDLÁ ALUMINIUM
REŤAZ SHIMANO HG601
SEDLO FIZIK TERRA ARGO
PREDNÁ BRZDA SHIMANO GRX RX400
BRZDOVÉ KOTÚČE SHIMANO RT30 (160)
RIADENIE FSA NO.42/ACB 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 40T
POČET PREVODOV 11
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-42T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO SLX M7000
KOLEKCIA 2023
Pohlavie Unisex
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Esker 6.0 Predchádzajúca Esker 6.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuESKER 7.0
To Top