Hexagon 1.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRHE1Z26X14M004046-9453
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS HEXAGON 1.0

Každý z nás chce občas opustiť mesto a oddýchnuť si v lese, ďaleko od civilizácie. Alebo sa na všetko vykašľať a odísť do Karpát. Nestojí za to, aby nás v takýchto situáciách obmedzoval bicykel. KROSS Hexagon 1.0 bol vytvorený pre všetkých, ktorí oceňujú všestrannosť za rozumnú cenu. Ide o cenovo dostupný mestský bicykel s možnosťou namontovania širších, terénnych plášťov. Pohodlná geometria Vám umožňuje zaujať uvoľnenú polohu za riadidlami, uľahčujúcu pozorovanie okolia.

KROSS Hexagon 1.0 z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme – vylepšili sme mnoho malých detailov, ktoré sa premietajú do potešenia a pohodlia z jazdy.

Na príjemné jazdenie všade po svete

KROSS Hexagon 1.0 je osvedčené príslušenstvo Shimano, ktoré Vám poskytne 21 prevodov. Používanie je mimoriadne jednoduché a servis lacný. O bezpečné brzdenie sa starajú brzdy typu V-brake, ktoré zaručujú dostatočne veľkú brzdnú silu, ktorá Vás zaručene zastaví za každých podmienok. Naša ponuka rekreačného horského bicykla zahŕňa aj odpruženú vidlicu, ktorá uľahčuje jazdu na všetkých druhoch nerovností a prekonávanie malých terénnych prekážok, ktoré Vám môžu stáť v ceste. KROSS Hexagon 1.0 je tiež dôkazom toho, že 26-palcové kolesá sú stále obľúbené a hodia sa do súčasného sveta, ktorému dominujú 29-palcové kolesá. Sú vybavené 2,1-palcovými plášťami Wanda. Takáto šírka plášťa Vám umožní jazdu v lese a nebude Vás spomaľovať na mestskom asfalte.

Technológie pre plynulú jazdu

Rám KROSS Hexagon 1.0 je vyrobený z aluminium performance. Táto špeciálna hliníková zliatina 6061 dodáva bicyklu tuhosť a odolnosť voči preťaženiu a zlomeniu. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejedného cyklistu. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

 

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TX800
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO RS36 REVOSHIFT
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TZ500
KĽUKY WHEEL TOP
GRIPY HERRMANS
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY ALHONGA
NÁBOJ VPREDU GL-B01F-QR
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PLÁŠTE WANDA 26X2.1
RIADIDLÁ ALUMINIUM 660 MM 31.8
REŤAZ YBN S50
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B01R
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 42T-34T-24T/170MM
POČET PREVODOV 21
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 14-28T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO MF TZ500
SEDLOVKA ALUMINIUM 27,2X350
KOLEKCIA 2022
Gripy HERRMANS
Pohlavie Muž
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
HEXAGON 5.0 Predchádzajúca HEXAGON 5.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuHexagon 1.0
To Top