Hexagon 2.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRHE2Z26X14M004063-9455
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS HEXAGON 2.0

KROSS Hexagon 2.0 je náš bicykel, ktorý zvládne akúkoľvek úlohu, ktorú mu určíte. Je ideálny pre mestské cyklistické chodníky, ako aj piesočnaté, lesné cesty. Bez ohľadu na to, akú trasu si vyberiete, náš rekreačný horský bicykel Vám ju pomôže prekonať. Vďaka dvom veľkostiam kolies si bicykel ľahko prispôsobíte svojej výške. Overené technologické riešenia sú len doplnkom k dobrodružstvám, ktoré zažijete so svojím novým spoločníkom.

KROSS Hexagon 2.0 z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme – vylepšili sme mnoho malých detailov, ktoré sa premietajú do potešenia a pohodlia z jazdy.

Komponenty na každú príležitosť

KROSS Hexagon 2.0 je vybavený osvedčeným príslušenstvom Shimano, ktoré Vám poskytne 21 prevodových stupňov. Servis je mimoriadne jednoduchý a prevádzka cenovo konkurencieschopná. O bezpečné brzdenie sa starajú brzdy typu V-brake, ktoré zaručujú dostatočne veľkú brzdnú silu, ktorá Vás zaručene zastaví za každých podmienok. Náš rekreačný horský bicykel ponúka aj odpruženú vidlicu   na uľahčenie jazdy na všetkých druhoch nerovností a prekonávanie malých terénnych prekážok, ktoré Vám môžu stáť v ceste. Dve veľkosti kolies – 26 a 27,5 palcov – Vám v prípade modelu KROSS Hexagon 2.0 vždy zabezpečia výbornú ovládateľnosť pri jazde. Zásluhu na tom majú aj plášte Wanda, prispôsobené veľkosti a šírke kolies 2,1 palca. Poskytujú vynikajúcu trakciu aj pri jazde na mokrom povrchu.

Dôležitá je aj technológia výroby rámu

Rám KROSS Hexagon 2.0 je vyrobený z aluminium performance. Zliatina aluminium performance 6061 sa vyznačuje vysokou tuhosťou a odolnosťou proti zlomeniu, ako aj ľahkosťou typickou pre hliník. Táto špeciálna hliníková zliatina 6061 dodáva bicyklu tuhosť a odolnosť voči preťaženiu a zlomeniu. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejedného cyklistu. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ALTUS M310
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO EF41
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TY300
KĽUKY WHEEL TOP
GRIPY KROSS HANDY
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO EF41
NÁBOJ VPREDU GL-B01F-QR
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PLÁŠTE WANDA 26X2.1
RIADIDLÁ ALUMINIUM 660 MM 31.8
REŤAZ YBN S50
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B01R-QR
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 42T-34T-24T/170MM
POČET PREVODOV 21
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 14-28T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO MF TZ500
ZDVIH VIDLICE 80mm
SEDLOVKA ALUMINIUM 27,2X300
KOLEKCIA 2022
Gripy HERRMANS
Pohlavie Muž
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Hexagon 2.0 Predchádzajúca Hexagon 2.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuHexagon 2.0
To Top