Hexagon


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRHEZZ26X14M004043-9475
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS HEXAGON

Predstavte si, že jazdíte po lesných cestách. Počujete spev vtákov a slnečné lúče Vám dopadajú na tvár cez listy vysokých stromov. Znie to ako idylka? Áno, ale teraz to môžete zažiť vďaka KROSS Hexagon. Tento rekreačný horský bicykel je ideálnou voľbou pre každého, kto miluje volanie dobrodružstva a slobodu spojenú s objavovaním nových ciest v okolitých lesoch. A to nie je všetko! KROSS Hexagon si poradí aj s mestskými cyklotrasami. A môžete si byť istí, že obrubníky Vás neodstrašia. To všetko vďaka premyslenej konštrukcii podporenej odpruženou vidlicou.

Doplnky pre cyklistu túžiaceho po dobrodružstvách

Keď idete zdolávať lesné cestičky, musíte si byť istí, že všetky komponenty na Vašom bicykli dokonale spolupracujú. Preto sme KROSS Hexagon vybavili osvedčeným príslušenstvom Shimano. Zadná a predná prehadzovačka ovládané radiacimi páčkami Shimano Tourney ponúkajú 18 prevodov. Vďaka tomu ich ovládanie pre Vás neznamená žiadny problém a ľahko si vyberiete prevod, ktorý dokonale zodpovedá terénu, v ktorom sa práve nachádzate. Za spoľahlivé a predvídateľné brzdenie zodpovedajú brzdy typu V-brake, ktoré ponúkajú vysokú brzdnú silu bez ohľadu na aktuálne poveternostné podmienky.

KROSS Hexagon je vybavený 26-palcovými kolesami. Vďaka tomuto riešeniu je bicykel obratný a bez problémov zdolá aj prekážky číhajúce na trase. V kombinácii s odpruženou vidlicou pomôže ľahko zdolať korene stromov vyčnievajúce na lesných cestičkách a obrubníky na mestských cyklotrasách. Plášte so šírkou 2,1 palca budú výborne fungovať vo všetkých podmienkach – na suchom piesku aj na mokrom asfalte.

Rám je srdcom bicykla

Rám je srdcom bicykla a preto sme ho vyrobili z aluminium performance. Zliatina Aluminium Performance 6061 sa vyznačuje vysokou tuhosťou a odolnosťou proti zlomeniu, ako aj ľahkosťou typickou pre hliník. Je to špeciálna zliatina aluminium performance 6061, vďaka ktorej je bicykel tuhý a odolný voči zlomeniu. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál. Určite to oceníte pri vynášaní bicykla po schodoch. Rám je práškovo lakovaný. Toto riešenie poskytuje laku vysokú odolnosť voči mechanickým poškodeniam.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA matný
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TY300
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO TX30
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TZ500
KĽUKY WHEEL TOP
GRIPY KRATON
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY ALHONGA
NÁBOJ VPREDU GL-B01F
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PREDSTAVEC ALUMINIUM 70MM/25.4/7°
PLÁŠTE WANDA 26X2.1
RIADIDLÁ ALUMINIUM 640 MM 25.4
REŤAZ YBN S50
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B01R
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 42T-34T-24T/170MM
POČET PREVODOV 18
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 14-28T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO MF TZ500
ZDVIH VIDLICE 80mm
SEDLOVKA SP-C207 27,2X350
PEDÁLE FP-804
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Muž
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Hexagon SR Predchádzajúca Hexagon SR
Write Your Own Review
Napíšte recenziuHexagon
To Top