HEXAGON JR 1.0 SR


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRHEJ124X13M003917-9420
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS HEXAGON JR 1.0 SR

Po „dospeláckych” modeloch KROSS Hexagon sme vytvorili KROSS Hexagon Junior 1.0 SR. Ide o rekreačný detský horský bicykel, ktorý sa skvele hodí na cestu do školy aj na víkendové rodinné výlety mimo mesta. KROSS Hexagon Junior 1.0 SR ponúka technické riešenia pre dospelých uzavreté v menšom ráme, prispôsobenom výške detí.

Verzia KROSS Hexagon Junior 1.0 SR pre rok 2022 prešla jemnými zmenami, aby bola ešte vhodnejšia pre deti. Tento rok je pohon vyrobený z kvalitných komponentov značky Sunrace, ktoré umožnia dieťaťu pohodlnú jazdu za každých podmienok. Bicykel obsahuje aj množstvo menších úprav konštrukcie rámu, na prvý pohľad zdanlivo neviditeľných, no výrazne zlepšujúcich komfort jazdy.

Komponenty prispôsobené potrebám dieťaťa

Príslušenstvo KROSS Hexagon Junior 1.0 SR vychádza z koncepcie pohonu 1x8. Na vytvorenie tohto pohonu sme použili kvalitné komponenty značky SunraceTo nám umožnilo vytvoriť pohon s osemradovou kazetou ovládanou zadnou prehadzovačkou Sunrace RDXM41. Takto skonštruovaný pohon umožní dieťaťu pohodlnú jazdu v akomkoľvek teréne. Radiace páčky Sunrace DLM503 sú prispôsobené detským rukám a umožňujú jednoduché ovládanie radenia. Bicykel využíva pre zvýšenie komfortu jazdy odpruženú vidlicu so zdvihom 50 mm. Bola vyvinutá špeciálne pre tento bicykel. KROSS Hexagon Junior 1.0 SR je vybavený 24” kolesami s kvalitnými plášťami Mitas Scylla V75 so šírkou 1,9", ktoré zabezpečia predvídateľné správanie bicykla v meste aj v teréne. Je tiež vybavený brzdami typu v-brake, ktoré ručia za bezpečné brzdenie a bezproblémovú prevádzku.

Technológie umožňujúce užívať si jazdu každý deň

Rám KROSS Hexagon Junior 1.0 SR je vyrobený z aluminium performance. Vďaka tejto špeciálnej hliníkovej zliatine 6061 je bicykel tuhý a odolný. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejedného cyklistu. Aby sa Vášmu dieťaťu jednoduchšie nastupovalo a vystupovalo z bicykla, navrhli sme zníženú výšku rámu. Rám je navyše lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

 

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SUNRACE RDM41
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SUNRACE DLM503
KĽUKY WHEEL TOP
GRIPY HERRMANS
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY ALHONGA
NÁBOJ VPREDU GL-B01F-QR
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PREDSTAVEC ALUMINIUM 75MM
PLÁŠTE 24"x1,95"
RIADIDLÁ STEEL 560MM
REŤAZ YBN S8
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B01R-QR
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE FP-H801S 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 32T/152MM
POČET PREVODOV 8
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 13-28T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA FW-8I
ZDVIH VIDLICE 50mm
SEDLOVKA SP-200 27,2X300
KOLEKCIA 2021
Gripy HERRMANS
Pohlavie Chlapec
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Dust JR 1.0 Predchádzajúca Dust JR 1.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuHEXAGON JR 1.0 SR
To Top