LEA 8.0 SR


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRLE8Z27X16W003435-9324
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS LEA 8.0 SR

KROSS LEA 8.0 SR je najvyšší model rekreačných bicyklov určených pre ženy. Tento horský bicykel je to najlepšie, čo si môžete vybrať pri hľadaní dokonalého stroja pre Vás. Vysokokvalitné príslušenstvo, osvedčené značky a prispôsobenie geometrie typicky ženskej stavbe tela pomocou vhodných prvkov. Vďaka tomu budete jazdiť efektívne a pohodlne aj pri tých najdlhších výpravách, aké Vám len napadnú.

KROSS Lea 8.0 SR z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme – vylepšili sme mnoho malých detailov, ktoré sa premietajú do potešenia a pohodlia z jazdy.

Komponenty

KROSS Lea 8.0 SR je vybavený osvedčeným príslušenstvom od uznávaných výrobcov. Za príjemnú a rýchlu zmenu prevodových stupňov zodpovedajú zadná a predná prehadzovačka Sunrace. Vďaka trojradovej kľuke a deväťrýchlostnej kazete sme mohli bicykel vybaviť 27 prevodovými stupňami, ktoré sa zídu v každom teréne, do akého sa rozhodnete ho vziať. Tlmič Suntour XCR 32 RLR ir je dokonalou voľbou pre každú cyklistku, ktorá si chce vyskúšať trochu slobodnejšie prostredie, nielen cyklotrasu. Vďaka vzduchovej pružine a vysokej kultúre činnosti je tento tlmič zárukou nezabudnuteľnej a pohodlnej jazdy. Okrem toho je na riadidlách namontovaná páčka uzamykania tlmiča. Vďaka nej Vy rozhodujete o tom, ako sa má bicykel na trase správať. Ako dezert sme si nechali hydraulické  kotúčové brzdy JAK-Y2, ktoré Vás rýchlo a efektívne zastavia aj pri vyšších rýchlostiach. Vďaka tomu pochopíte, že dve kolesá sa môžu stať Vašou novou vášňou.

Správne prispôsobenie je kľúčové

Rám KROSS Lea 8.0 SR je vyrobený z aluminium performance. Je to špeciálna zliatina aluminium performance 6061, vďaka ktorej je bicykel tuhý a odolný voči zlomeniu. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejednu cyklistku. KROSS Lea 8.0 SR je MTB bicykel určený do mierneho terénu. Má geometriu prispôsobenú ženám, čo uľahčuje nasadnutie a zosadnutie z bicykla, ktorý je vďaka tomu prispôsobený aj ľuďom s drobnejšou postavou. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA SR SUNTOUR XCR 32 RLR AIR
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA matný
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SUNRACE RDM91 LD
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SUNRACE DLM933
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SUNRACE FDM920
KĽUKY SUNTOUR XCM
GRIPY KROSS HANDY
ZADNÁ BRZDA JAK Y-2
BRZDOVÉ PÁČKY JAK Y-2
NÁBOJ VPREDU GL-B43F-DS
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PLÁŠTE MITAS OCELOT V85 29X2.1
RIADIDLÁ ALUMINIUM 680 MM 31.8
REŤAZ SHIMANO HG53
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B43R-DS
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA JAK Y-2
BRZDOVÉ KOTÚČE DISC (160MM)
RIADENIE FP-H863 O1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 40T-30T-22T/175MM
POČET PREVODOV 27
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-34T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SUNRACE CSM90
ZDVIH VIDLICE 100mm
SEDLOVKA ALUMINIUM 27,2X300
KOLEKCIA 2021
Pohlavie Žena
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
LEA 2.0 SR Predchádzajúca LEA 2.0 SR
Write Your Own Review
Napíšte recenziuLEA 8.0 SR
To Top