LEVEL MINI 2.0 SR


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRLVM220X11M003982-9261
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS LEVEL MINI 2.0 SR

Cyklistika je úžasný šport, bez ohľadu na to, na akej úrovni sa praktizuje. Samozrejme, najvzrušujúcejšie sa môžu zdať preteky svetového pohára, kde súťažia najlepší cyklisti. Pre nás sú však rovnako vzrušujúce – ak nie ešte viac – prvé kroky tých najmenších v horskej cyklistike. Preto sme vytvorili KROSS Level Mini 2.0 SR - výkonnostný horský bicykel pre deti. Už dnes môžete vo svojom dieťati prebudiť dušu športovca.

XC bicykel pre najmladších

KROSS Level Mini 2.0 SR je horský bicykel pre mladých cyklistov, ktorí robia prvé kroky v náročnejších disciplínach. Na uľahčenie prekonávania strmých stúpaní je „Level” vybavený kvalitnou zadnou prehadzovačkou Sunrace RDM36, ktorá ponúka šesť prevodov. Vďaka širokému rozsahu voľnobežky, s ktorou dokáže pracovať, pomôže prekonať akýkoľvek terén. Preto je KROSS Level Mini 2.0 SR vybavený voľnobežkou Sunrace MFM2A s rozsahom 14-28 zubov. Pre plnú kontrolu nad bicyklom v akomkoľvek teréne sme ho vybavili vysokokvalitnými brzdami typu v-brake a brzdovými páčkami prispôsobenými detským rukám. Vaše dieťa sa tak vyhne neprirodzenému naťahovaniu rúk po brzdu. To mu umožní osvojiť si dobré návyky a zlepšiť pohodlie počas jazdy.

Pre čo najväčšie pohodlie dieťaťa je bicykel KROSS Level Mini 2.0 SR vybavený kvalitným sedlom Velo VL-5093 a gripmi Herrmans, ktoré zabránia únave rúk pri jazde po lesných cestičkách. Za najlepšie zážitky z jazdenia zodpovedajú aj vysokokvalitné, 20-palcové kolesá vybavené plášťami Mitas Scylla so šírkou 1,9 palca. Poskytnú vynikajúcu trakciu za každých podmienok.

Technológie podporujúce vývoj dieťaťa

KROSS Level Mini 2.0 SR bol navrhnutý pre deti, ktorých dobrodružstvo s horskou cyklistikou sa ešte len začína. Preto sú rám aj vidlica vyrobené z vysokokvalitného hliníka. Vďaka tomu je bicykel nielen ľahký, ale aj mimoriadne odolný. Bicykel je vybavený aj odpruženou vidlicou so zdvihom 40 milimetrov, ktorá Vášmu dieťaťu uľahčí prekonávanie prekážok na trase. Špeciálny náter sa Vášmu dieťaťu určite zapáči. Čierno-limetkovo-strieborný náter je vysokoodolný proti poškriabaniu a vďaka vysokolesklému prevedeniu poskytuje jedinečný estetický zážitok.

 

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SUNRACE RDM36
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SUNRACE DLM33
KĽUKY WHEEL TOP
GRIPY HERRMANS
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY ALHONGA
NÁBOJ VPREDU GL-B01F
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PREDSTAVEC OCEL 60MM/25,4
PLÁŠTE 20"x1,95"
REŤAZ YBN S20
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B01R
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE FP-H803 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 32T/127MM
POČET PREVODOV 6
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 14-28T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SUNRACE MFM2A.6D
ZDVIH VIDLICE 40mm
SEDLOVKA SP-200 27,2X250
KOLEKCIA 2021
Gripy HERRMANS
Pohlavie Chlapec
Uhol sedlovky 72
Uhol hlavovej rúry 70
Efektívna dĺžka hornej rúry 440
Dĺžka zadnej vidlice 350
Dĺžka sedlovky 273
Dĺžka hlavovej rúry 120
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
LEA MINI 1.0 SR Predchádzajúca LEA MINI 1.0 SR
Write Your Own Review
Napíšte recenziuLEVEL MINI 2.0 SR
To Top