Lille 3


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
LGLIZ326X15W001381-9531
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

Lille 3

To, čo na ľudí vo francúzskom meste Lille vždy zapôsobí, je jeho mimoriadna architektúra a umenie. Preto sme na základe inšpirácie týmto kedysi priemyselným a teraz zeleným mestom vytvorili Le Grand Lille 3. Tento jedinečný mestský bicykel nie je len prostriedok na dochádzku do práce alebo na stretnutie s príbuznými a priateľmi. Je to skvelý spôsob, ako sa vzdať auta a vyhnúť sa často nekonečným mestským zápcham. A mimochodom, aj cesta, ako sa postarať o našu planétu.

Stvorený pre mesto

Le Grand Lille 3 je bicykel s hliníkovým rámom a oceľovou vidlicou. Táto kombinácia mu zabezpečuje nízku hmotnosť a výborné tlmenie vibrácií aj pri jazde na tých najhorších povrchoch. Zadný náboj Shimano Nexus poskytuje 3 prevody a umožňuje prispôsobiť prevodový pomer aktuálnemu terénu. Mestský bicykel Le Grand Lille 3 je vybavený aj dvoma brzdami typu v-brake, ktoré Vás bezpečne a efektívne zastavia za každých podmienok. Vzpriamená poloha za riadidlami Vám uľahčí jazdu a kryt reťaze a plné blatníky ochránia Vaše oblečenie pred poškodením. 26-palcové kolesá Vám pomôžu prekonať mestské prekážky na Vašej trase a široké plášte Vám dajú stabilitu počas jazdy.

Praktické vybavenie

Le Grand Lille 3 je tiež vybavený zadným nosičom batožiny pre uľahčenie prepravy ďalšej batožiny a stojanom, ktorá pomáha postaviť bicykel počas prestávky na kávičku. Navyše je vybavený oceľovým košíkom, v ktorom môžete pohodlne nosiť tašku, a rukoväťami vyrobenými z ekologickej kože, ktoré pomôžu udržať riadidlá počas jazdy.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM
VIDLICA STEEL
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO NEXUS
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO NEXUS
KĽUKY CYCLONE
GRIPY SYNTHETIC LEATHER
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY ALUMINIUM
NÁBOJ VPREDU ALUMINIUM
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PREDSTAVEC ALUMINIUM
PLÁŠTE 26"x1,75"
RIADIDLÁ OCEL
REŤAZ 1/2"x1/8"
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU SHIMANO NEXUS NEXUS SG-3R40
SEDLO VELO VL-6049
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE FP-H815 O1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 38T/170MM
POČET PREVODOV 3
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Žena
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Lille 3 Predchádzajúca Lille 3
Write Your Own Review
Napíšte recenziuLille 3
To Top