MINI 3.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRMN3Z16X10W003024-9382
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS MINI 3.0

Detský bicykel by mal dieťaťu poskytnúť veľa zábavy a umožniť mu spoznávať svet z úplne novej perspektívy. Tento cieľ bol naším hlavným princípom pri navrhovaní KROSS Mini 3.0. Bicykel so 16 palcovými kolesami, ktorý vo vašom dieťati nielen prebudí zvedavosť na svet, ale vdýchne v ňom aj lásku k fyzickej aktivite a pohybu. Vysokokvalitné komponenty prispôsobené potrebám detí, veľa zábavy a bezproblémová inštalácia doplnkového príslušenstva - to je KROSS Mini 3.0

Detský bicykel KROSS Mini 3.0 sme optimalizovali pre malých cyklistov. Preto sme ho vybavili jednoradovým pohonom. Vďaka tomu sa dieťa nemusí starať o obsluhu radiacich pák a môže sa sústrediť na to, čo je v danej chvíli najdôležitejšie. Takže šliapať do pedálov a užívať si jazdu. Bicykel sme vybavili V-brake brzdou ovládanou brzdovou rukoväťou umiestnenou na riadidlách. Toto riešenie umožní dieťaťu naučiť sa používať brzdu pomocou vyhradenej páky, čo v budúcnosti uľahčí používanie iných mechanizmov tohto typu.

Detský bicykel KROSS Mini 3.0 má tiež 16 palcové kolesá obuté do 1,95 palcových širokých plášťov. Uľahčujú prekonávanie napríklad obrubníkov a tiež poskytujú veľmi vysokú priľnavosť za každých podmienok. Vďaka vhodnej šírke pneumatík už nebude problém s dieťaťom ani výlet po lesných cestičkách! Bicykel je vybavený aj komponentmi prispôsobenými výške dieťaťa. Špeciálne sedlo mu poskytne pohodlie pri dlhých aj malých výjazdoch a špeciálne navrhnuté rukoväte riadidiel ochránia vaše ruky pred odreninami.

Detský bicykel KROSS Mini 3.0 je vyrobený z kvalitnej ocele, vďaka čomu je odolný voči poškodeniu. Použitie ocele znižuje aj vibrácie prenášané do detských rúk pri jazde na netesnom povrchu. Bicykel je prispôsobený aj montáži množstva doplnkov, ako sú bočné kolieska alebo nováčiková tlačná tyč, ktorá podporí proces učenia.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU Oceľ
VIDLICA STEEL
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
KĽUKY Ocel
BRZDOVÉ PÁČKY Plast
NÁBOJ VPREDU Ocel
STREDOVÁ OSKA Ocel
PREDSTAVEC OCEL
PLÁŠTE 16"x1.95"
RIADIDLÁ OCEL
REŤAZ 1/2"x1/8"
RÁFIKY ALLOY
NÁBOJ VZADU Ocel
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE Oceľ
OZUBENÉ KOLIESKA 32T/102MM
POČET PREVODOV 1
SEDLOVKA STAL
KOLEKCIA 2021
Pohlavie Dievča
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Write Your Own Review
Napíšte recenziuMINI 3.0
To Top