TRANS 2.0 SR


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRTR2Z28X15W004004-9291
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS TRANS 2.0 SR

KROSS Trans 2.0 SR je bicykel určený každej osobe, ktorá sa rada bicykluje a hľadá pohodlný dopravný prostriedok na dochádzanie do práce alebo na víkendové výlety. Znížený rám a špeciálne vyvinutá geometria poskytujú neuveriteľný jazdný komfort. Vďaka špeciálne vystuženému nosiču batožiny na modeli KROSS Trans 2.0 SR preveziete aj ťažkú batožinu. Nebudete sa báť ani počasia, pretože náš systém plných blatníkov ochráni Vaše oblečenie pred blatom odfrkujúcim spod plášťov.

Komponenty

Do bicykla KROSS Trans 2.0 SR sme namontovali brzdy typu v-brake, ktoré Vám zabezpečia vysokú brzdnú silu na asfalte aj na lesnom chodníčku. Plášte so šírkou 42 milimetrov sa dajú použiť takmer za každých poveternostných podmienok a dlhodobo. Navyše je bicykel vybavený kvalitným pohonom Sunrace s až 21 prevodmi. Uľahčia prekonávanie strmých svahov a dosiahnutie vysokej rýchlosti na rovných úsekoch cesty. Zadná prehadzovačka Sunrace RDM41 poskytuje rýchle a presné radenie. Za jeho správnu činnosť zodpovedá radiaca páčka Sunrace DLM403, ktorej prácu oceníte, keď sa terén začne dvíhať. Stačí jeden pohyb a Vaša reťaz je v správnom režime.

Súčasťou KROSS Trans 2.0 SR sú aj vysokokvalitné komponenty ako riadidlá a sedlovka. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré Vám budú slúžiť veľmi dlho. Celok dopĺňa osvetlenie integrované s bicyklom, ktoré informuje ostatných o Vašej prítomnosti na ceste a osvetlí ju, keď budete jazdiť po zotmení.

Technológie

Rám KROSS Trans 2.0 SR je vyrobený z aluminium performance. Je to špeciálna zliatina aluminium performance 6061, vďaka ktorej je bicykel tuhý a odolný voči zlomeniu. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejedného cyklistu. Rám je navyše lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ALTUS M310
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO EF500
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TY510
KĽUKY SR SUNTOUR
GRIPY KROSS GRIPPEN
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO EF500
NÁBOJ VPREDU GL-B01F-QR
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PREDSTAVEC ALUMINIUM 90MM/25,4
PLÁŠTE 700X38C
RIADIDLÁ OCEL
REŤAZ YBN S50
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B01R-QR
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE FP-H815 O1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 48T-38T-28T/170MM
POČET PREVODOV 21
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 14-28T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO MF TZ500
ZDVIH VIDLICE 30mm
KOLEKCIA 2021
Pohlavie Žena
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Trans 1.0 Predchádzajúca Trans 1.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuTRANS 2.0 SR
To Top