Evado 4.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KREV4Z28X17W003614-9274
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS EVADO 4.0

Niekedy potrebujeme od bicykla niečo viac. Keď dôjdeme k takémuto záveru, na horizonte sa zjaví on...celý v bielom. No, možno nie v tomto prípade. Ale náš Kross Evado 4 je skvelou voľbou pre každého, kto sa nechce pri lesných výpravách obmedzovať výberom medzi cyklistickými chodníkmi a spevneným povrchom. Kross Evado 4 Vás zavedie tam, kam to cestný bicykel v žiadnom prípade nedokáže. Uľahčí tiež jazdu tam, kde bude mať horský bicykel problémy.

KROSS Evado 4.0 pre rok 2022 je stále vysokokvalitný bicykel za dostupnú cenu. Aby sme Vám poskytli ešte väčší pôžitok z jazdy, vybavili sme ho novými komponentmi a dvomi typmi lakovania rámu – matným a lesklým, ktoré Vás určite oslovia.

Komponenty

KROSS Evado 4.0 je prirodzeným pokračovaním svojho predchodcu. Napriek istým podobnostiam je rozdiel viditeľný na prvý pohľad. KROSS Evado 4.0 je tiež vybavený príslušenstvom Shimano so zadnou prehadzovačkou Acera M360. Táto konštrukcia nám umožnila získať až 24 prevodových pomerov, ktoré pomôžu každému cyklistovi prekonať výzvy, ktoré predstavuje terén. Najväčším rozdielom sú však mechanické kotúčové brzdy, ktoré umožňujú jednoduchý servis a rýchle a efektívne zastavenie za každých podmienok. Toto riešenie poskytuje oveľa spoľahlivejšie brzdenie ako klasické riešenia ako napríklad brzdy typu v-brake. KROSS Evado 4.0 je vybavený odpruženou vidlicou SR Suntour NEX so zdvihom 63 mm. Vďaka nej sa ľahko dostanete do cieľa bez strachu pri obrubníkoch alebo dlažobných kockách. Na druhej strane, v lese budete môcť jazdiť v teréne bez premýšľania o tom, či prekonáte kamene a korene, ktoré sa pred Vami objavia na trase. Bicykel má tiež kolesá s priemerom 28” a plášte Mitas Gripper V84 so šírkou 42 milimetrov a so špeciálnym reflexným pruhom pre väčšiu bezpečnosť po zotmení. Poskytujú vysokú trakciu bez ohľadu na podmienky, v akých jazdíte.

Technológie pre náročných

KROSS Evado 4.0 je vyrobený z technologicky vyspelejšej hliníkovej zliatiny - aluminium lite. Vďaka stenčeniu všetkých rúrok rámu sa nám podarilo zachovať odolnosť konštrukcie pri znížení jej hmotnosti. Hydroformovanie rámu nám takisto pomohlo získať estetické, doposiaľ nevídané tvary jednotlivých rúrok. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICA SR SUNTOUR NEX
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ACERA M360
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO ST-EF505
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TY710
KĽUKY SR SUNTOUR XCC
GRIPY HERRMANS OXY
ZADNÁ BRZDA SHIMANO MT200
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO EF505
NÁBOJ VPREDU QR 9MM
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PREDSTAVEC ALUMINIUM 90MM/31,8/7°
PLÁŠTE 700X45C
RIADIDLÁ ALUMINIUM 640 MM 31.8
REŤAZ SHIMANO HG40
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU QR 9MM
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA SHIMANO MT200
BRZDOVÉ KOTÚČE DISC (160)
RIADENIE 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 48T-38T-28T/170MM
POČET PREVODOV 24
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-32T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO HG31
ZDVIH VIDLICE 63mm
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Žena
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
EVADO 2.0 Predchádzajúca EVADO 2.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuEvado 4.0
To Top