Level 6.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRLV6Z29X15W003369-9638
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS LEVEL 6.0

KROSS Level 6.0 je model na novom ráme. Je to náš najpokročilejší hliníkový rám s dizajnom určeným na rekreačné jazdenie v teréne, ale jeho všestrannosť umožňuje aj iné typy využitia. Je to bicykel, ktorý Vám dáva nielen možnosť začať dobrodružstvo s MTB maratónmi, ale vďaka možnosti montáže a použitia mnohých doplnkov poslúži aj ako dopravný prostriedok na dojazd do práce v meste. Do tohto modelu je možné namontovať blatníky, batožinový nosič či stojan, vďaka čomu výrazne zvýšime jeho možnosti.

KROSS Level 6.0 z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme - týka sa to aj novej geometrie bicykla, ktorú sme vytvorili spolu s našimi jazdcami z KROSS Racing Team. Použili sme aj prvky od Suntour a SHIMANO, navrhnuté poprednými svetovými výrobcami cyklistického príslušenstva.

Profesionálne komponenty

Náš horský bicykel KROSS Level 6.0 má vysokokvalitný pohon Shimano Deore M6100, brzdy SHIMANO MT-200 a tlmič Suntour Raidon XC-RLR. Vďaka použitiu kazety s rozsahom 10-51 je možné pohodlne zdolávať náročné stúpania v teréne a na rovinatom úseku dosiahnuť vysokú rýchlosť. Je tiež vybavený hydraulickými kotúčovými brzdami SHIMANO, ktoré podporujú plynulé a bezpečné brzdenie za každých podmienok. Bez ohľadu na to, či budete tráviť viac času na lesných cestičkách alebo na mestských cyklotrasách, brzdy sa postarajú o skvelý pocit istoty. Tlmič, ktorý nájdete v KROSS Level 6.0, je vysokokvalitný produkt Suntour Raidon XC-RLR, poskytuje 100 mm zdvihu a pre ďalšie zvýšenie komfortu jazdy je na riadidlách namontovaná hydraulická páčka blokovania tlmiča. Umožňuje pri stúpaní alebo jazde po rovinatých úsekoch zablokovať tlmič, čo sa premieta do ešte efektívnejšieho pedálovania a sústredenia energie na dosiahnutie čo najvyššej rýchlosti. Pri zdolávaní náročnejších úsekov trasy alebo klesaní stačí páčkou „odblokovať” tlmič, čo výrazne zlepšuje komfort a bezpečnosť jazdy.

Aluminium lite                                                                

Pri výrobe rámu sme použili ľahké aluminium lite. Vylepšená hliníková zliatina 6061 je dokonalým kompromisom medzi vysokou tuhosťou a nízkou hmotnosťou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vonkajším podmienkam, zlomeniu a nárazom. Vďaka stenčeniu sme zredukovali hmotnosť, pričom sme zachovali odolnosť celej konštrukcie. Použili sme vnútorné vedenie laniek v ráme, vďaka čomu sme získali estetický a elegantný rám. Vnútorné vedenie laniek tiež uľahčuje udržiavanie bicykla v čistote. Aby sme zabezpečili vysokú trakciu na lesných cestách, vybavili sme kolesá plášťami Schwalbe Smart Sam širokými 2,1 palca. Ďalšími prvkami sú vysokokvalitné produkty KROSS a sedlo renomovanej talianskej značky Selle Royal.

 

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICA SR SUNTOUR RAIDON-XC RLR
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO DEORE M6100
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO DEORE M6100
KĽUKY SHIMANO MT510-1
GRIPY KROSS SCALE
ZADNÁ BRZDA SHIMANO MT200
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO MT200
NÁBOJ VPREDU MT200
STREDOVÁ OSKA SHIMANO BSA BB52
REŤAZ SHIMANO M6100
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU MT401-B MICRO SPLINE
SEDLO SELLE ROYAL
PREDNÁ BRZDA SHIMANO MT200
BRZDOVÉ KOTÚČE SHIMANO (160)
RIADENIE FP-H813PL 1-1/8"
POČET PREVODOV 12
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 10-51T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO DEORE M6100
ZDVIH VIDLICE 100mm
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Žena
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
LEA 1.0 SR Predchádzajúca LEA 1.0 SR
Write Your Own Review
Napíšte recenziuLevel 6.0
To Top