Evado 5.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KREV5Z28X19M003629-9684
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS EVADO 5.0

Zábava z jazdy ešte nikdy nebola taká pohodlná. KROSS Evado 5.0 je krosový bicykel, ktorý Vám umožní objavovať nové zážitky spojené s bicyklovaním. Platí to tak pri dochádzaní do práce, ako aj pri dlhých výpravách v spoločnosti najbližších. KROSS Evado 5.0 je bicykel, na ktorý si jednoducho pripevníte nosič a vyrazíte na dlhú trasu. Umožní Vám tiež rýchle premiestňovanie sa po meste vďaka kvalitnému pohonu, pričom pohodlná geometria v kombinácii s odpruženou vidlicou Vám umožní jazdiť aj po tých najhorších cyklotrasách.

Vyrobené pre pohodlnú jazdu

KROSS Evado 5.0 sme vytvorili s myšlienkou, že si budete užívať zdolanie každého kilometra Vašej trasy. Preto sme ho vybavili kvalitným pohonom Shimano s trojradovou kľukou a deväťrýchlostnou kazetou. Vďaka tomu máte k dispozícii 27 prevodových stupňov umožňujúcich pohodlnú jazdu v každom teréne – mestskom aj vzdialenom od civilizácie. Zadná prehadzovačka Shimano Acera T3000 ponúka plynulé a rýchle radenie prevodových stupňov bez ohľadu na podmienky, v ktorých jazdíte. Pre Vašu bezpečnosť sme sa zamerali na kvalitné hydraulické kotúčové brzdy, ktoré ponúkajú nielen vysokú brzdnú silu, ale sú aj nenáročné na údržbu. V kombinácii s brzdovými kotúčmi s priemerom 160 milimetrov Vám poskytnú plný brzdný výkon vtedy, keď to budete najviac potrebovať. KROSS Evado 5.0 je vybavený odpruženou vidlicou SR Suntour Nex HLO, ktorá ponúka 63 milimetrov zdvihu, a hydraulickou blokádou umiestnenou v korunke vidlice, ktorá umožní jednoduchšie a efektívnejšie zdolávanie rovinatých úsekov trasy. 28-palcové kolesá sú obuté do plášťov Mitas Gripper V84 so šírkou 42 mm, takže ani jazda po piesočnatej ploche pre Vás nebude prekážkou.

Technológie, ktoré ovplyvňujú jazdu

Do rámu KROSS Evado 5.0 sme použili aluminium lite. Ide o vylepšenú hliníkovú zliatinu 6061, ktorá je kompromisom medzi vysokou tuhosťou rámu a jeho nízkou hmotnosťou. Vyznačuje sa odolnosťou voči vonkajším podmienkam, zlomeniu a nárazom. Vďaka stenčeniu všetkých rúrok rámu sa nám podarilo zachovať pevnosť konštrukcie pri znížení hmotnosti. Hydroformovanie rámu tiež pomáha pri získavaní estetických tvarov jednotlivých rúrok, s akými sa pri iných modeloch nestretnete. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICA SR SUNTOUR NEX HLO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ACERA T3000
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO ALIVIO M3100
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ALTUS M370
KĽUKY SHIMANO ACERA T3010
GRIPY HERRMANS OXY
ZADNÁ BRZDA SHIMANO MT200
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO MT200
NÁBOJ VPREDU QR 9MM
STREDOVÁ OSKA FP-B902
PLÁŠTE 700X45C
REŤAZ SHIMANO HG53
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU QR 9MM
SEDLO SELLE ROYAL SHADOW
PREDNÁ BRZDA SHIMANO MT200
BRZDOVÉ KOTÚČE DISC (160)
RIADENIE 1-1/8"
OZUBENÉ KOLIESKA 48T-36T-26T/170MM
POČET PREVODOV 27
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-32T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO HG200
ZDVIH VIDLICE 63mm
SEDLOVKA ALUMINIUM 27,2X350
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Muž
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Evado 4.0 Predchádzajúca Evado 4.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuEvado 5.0
To Top