Evado Hybrid 1.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KREH1Z28X17W004239-9140
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS EVADO HYBRID 1.0

Tento elektrobicykel je odpoveďou na odvekú otázku – ako ušetriť čas pri cestovaní mestom? A ako sa dostať ďalej ako kedykoľvek predtým? Podpora elektromotora Vám umožní naplno roztiahnuť krídla – zvýšiť dojazd na víkendových výletoch a oslobodiť sa od zápchy v meste. Elektrický krosový bicykel KROSS Evado Hybrid 1.0 bude Vaším spoločníkom na každom, aj tom najdlhšom cyklistickom výlete.

Dokonalé spojenie elektromotora a tradičných prvkov

E-bike KROSS Evado Hybrid 1.0 je perfektnou kombináciou moderného elektrického pohonu Bafang a komponentov Shimano. Elektromotor ponúka maximálny výkon 250 W, ktorý Vás podrží pri zdolávaní aj tých najťažších stúpaní a na rovinke ľahko dosiahnete rýchlosť 25 km/h. Na riadidlách je umiestnený displej Bafang informujúci o stave batérie a systéme podpory.

Bicykel je vybavený 27 prevodmi, ktoré ponúkajú veľmi široké možnosti voľby jednotlivých rýchlostí. Za ich zmenu zodpovedá zadná prehadzovačka Shimano Acera T3000 v spolupráci s prednou prehadzovačkou Shimano Altus M370. Ich spojenie s radiacimi páčkami Shimano Alivio M3100 do systému zodpovedajúceho za radenie zaisťuje vysokú presnosť a rýchlosť prechodu medzi jednotlivými kolieskami kazety. KROSS Evado Hybrid poskytuje tiež hydraulické kotúčové brzdy s vysokou brzdnou silou. Poskytujú tiež široký rozsah modulácie. V kombinácii s brzdovými kotúčmi s priemerom 160 mm bez problémov zastavia bicykel bez ohľadu na aktuálny stav vozovky. Za odpruženie zodpovedá vysokokvalitná vidlica SR Suntour NEX HLO so zdvihom 63 mm. Regulácia tuhosti namontovaná na korunke vidlice Vám umožní plnú kontrolu jazdy. Už nikdy nepocítite stratu výkonu spôsobenú neustálou prácou vidlice. KROSS Evado Hybrid 1.0 má tiež 28-palcové kolesá s pneumatikami Mitas Gripper V84 so šírkou 42 mm, ktoré zaisťujú plnú trakciu za všetkých podmienok.

Rám je srdcom bicykla

Elektrobicykel KROSS Evado Hybrid 1.0 má vysokokvalitný rám vyrobený z aluminium lite. Vylepšená hliníková zliatina 6061 je dokonalým kompromisom medzi vysokou tuhosťou a nízkou hmotnosťou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vonkajším podmienkam, zlomeniu a nárazom. Vďaka špeciálnej úprave - ako aj procesu hydroformovania rámu - je extrémne ľahký, odolný voči preťaženiu a tiež odolnejší voči poškodeniam. Rám má tiež špeciálne pripravené otvory na vnútorné vedenie káblov. Vďaka tomu sa vyznačuje minimalizmom a ľahko sa čistí.

 

Pozor: Pri používaní bezdrôtového cyklopočítača namontovaného na elektrickom bicykli môžu byť niektoré jeho funkcie narušené činnosťou elektrických prvkov bicykla. K elektrobicyklom odporúčame kúpu káblových cyklopočítačov.

 

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICA SR SUNTOUR NEX HLO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ACERA T3000
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO ALIVIO M3100
PREDNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ALTUS M370
KĽUKY SHIMANO ACERA T3010
GRIPY HERRMANS OXY
ZADNÁ BRZDA JAK-Y2 NUTT
BRZDOVÉ PÁČKY JAK-Y2 NUTT
NÁBOJ VPREDU GL-B43F-DS
PREDSTAVEC ALUMINIUM 90MM/31,8/7°
PLÁŠTE 700X38C
RIADIDLÁ ALUMINIUM 620 MM 31.8
REŤAZ SHIMANO HG53
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU BAFANG G120.250.DC
SEDLO SELLE ROYAL
PREDNÁ BRZDA JAK-Y2 NUTT
BRZDOVÉ KOTÚČE DISC (160)
RIADENIE FP-H816 O1-1/8"
POČET PREVODOV 27
TYP BATERIE PHYLION SF-06S
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-32T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO HG200
DISPLEJ BAFANG HMI DP E12.UART
ZDVIH VIDLICE 63mm
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Žena
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
EVADO 4.0 Predchádzajúca EVADO 4.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuEvado Hybrid 1.0
To Top