LEVEL JR 2.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRLVJ224X12M002428-9554
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS LEVEL JUNIOR 2.0

Naše bicykle zo série KROSS Level boli vždy navrhnuté s ohľadom na jazdcov a amatérov zúčastňujúcich sa MTB maratónov a XC pretekov. V podobnom kontexte bol vytvorený aj KROSS Level Junior 2.0. Je to bicykel ideálny pre deti, ktoré chcú začať trošku vážnejšie dobrodružstvo s jazdou v teréne.

KROSS Level Junior 2.0 z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme – vylepšili sme mnoho malých detailov, ktoré sa premietajú do potešenia a pohodlia z jazdy.

Komponenty

Príslušenstvo KROSS Level Junior 2.0 je založené na koncepte jednej kľuky prevodníka a vysokokvalitných bicyklových prvkov. To nám umožnilo vytvoriť osemprevodový pohon, vďaka ktorému bude dieťa pohodlne jazdiť v akomkoľvek teréne. Takisto minimalizuje riziko spadnutia reťaze. KROSS Level Junior 2.0 má 24-palcové kolesá. Je tiež vybavený brzdami typu v-brake, ktoré ručia za bezpečné brzdenie a bezproblémovú prevádzku.

Technológie

Rám KROSS Level Junior 2.0 je vyrobený z aluminium performance. Zliatina Aluminium Performance 6061 sa vyznačuje vysokou tuhosťou a odolnosťou proti zlomeniu, ako aj ľahkosťou typickou pre hliník a svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejedného cyklistu. Rám je navyše lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickým poškodeniam. Rovnako ako v prípade rámov Level pre dospelých, aj KROSS Level Junior 2.0 ťaží z hydroformovania rámu, vďaka čomu je ľahší a má zaujímavejšie tvary rúrok. Všetky lanká sú vedené vo vnútri rámu, čo zvyšuje jeho estetiku a uľahčuje čistenie.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA ALUMINIUM
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TX800
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO ALTUS M315
KĽUKY WHEEL TOP
GRIPY HERRMANS
ZADNÁ BRZDA V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁČKY ALHONGA
NÁBOJ VPREDU GL-B01F-QR
STREDOVÁ OSKA FP-B902
REŤAZ YBN S8
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B42R
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA V-BRAKE
RIADENIE FP-H813PL 1-1/8"
POČET PREVODOV 8
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-34T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO HG41
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Dievča
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Level JR 4.0 Predchádzajúca Level JR 4.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuLEVEL JR 2.0
To Top