Level JR 4.0


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRLVJ424X12M002431-9647
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS LEVEL JUNIOR 4.0

Naše bicykle zo série KROSS Level boli vždy navrhnuté s ohľadom na jazdcov a amatérov zúčastňujúcich sa MTB maratónov a XC pretekov. S ohľadom na to bol vytvorený aj KROSS Level Junior 4.0. Je to bicykel vhodný pre deti, ktoré chcú začať svoje dobrodružstvo so zdolávaním náročnejšieho terénu.

KROSS Level Junior 4.0 z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme – vylepšili sme mnoho malých detailov, ktoré sa premietajú do potešenia a pohodlia z jazdy.

Komponenty

Príslušenstvo bicykla KROSS Level Junior 4.0 vychádza z konceptu kľuky s jedným prevodníkom a komponentov od japonského výrobcu bicyklovej výbavy Shimano. To nám umožnilo vytvoriť pohon s deväťprevodovou kazetou ovládanou zadnou prehadzovačkou Shimano Alivio M3100. Bicykel je vybavený vzduchovou odpruženou prednou vidlicou so zdvihom 80 milimetrov, ktorá zabezpečuje hladkú a pohodlnú jazdu v meste aj v teréne. KROSS Level Junior 4.0 má 24" kolesá s plášťami Schwalbe Smart Sam 2.1", ktoré zabezpečia predvídateľné správanie bicykla v meste aj v teréne. Má tiež hydraulické kotúčové brzdy Shimano, ktoré zaisťujú bezpečné brzdenie aj v tom najťažšom teréne.

Technológie

Rám KROSS Level Junior 4.0 je vyrobený z aluminium performance. Zliatina aluminium performance 6061 sa vyznačuje vysokou tuhosťou a odolnosťou proti zlomeniu, ako aj ľahkosťou typickou pre hliník.  Ide o špeciálnu hliníkovú zliatinu 6061, vďaka ktorej je bicykel ľahký a zároveň odolný. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejedného cyklistu. Rám je navyše lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickým poškodeniam. Rovnako ako v prípade rámov pre dospelých Level, aj KROSS Level Junior 4.0 ťaží z hydroformovania rámu, vďaka čomu je ľahší a vyzerá veľmi efektne. Všetky lanká sú vedené vo vnútri rámu, čo zvyšuje jeho estetiku a uľahčuje čistenie bicykla.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICA SR SUNTOUR XCR LO AIR
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA matný
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO ALIVIO M3100
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO ACERA M3100
KĽUKY WHEEL TOP
GRIPY HERRMANS
ZADNÁ BRZDA SHIMANO MT200
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO MT200
NÁBOJ VPREDU GL-B43F-DS
STREDOVÁ OSKA FP-B902
REŤAZ SHIMANO HG53
RÁFIKY KROSS
NÁBOJ VZADU GL-B43R-DS
SEDLO KROSS
PREDNÁ BRZDA SHIMANO MT200
RIADENIE FP-H813PL 1-1/8"
POČET PREVODOV 9
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-34T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO HG200
ZDVIH VIDLICE 80mm
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Dievča
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Lea JR 2.0 Predchádzajúca Lea JR 2.0
Write Your Own Review
Napíšte recenziuLevel JR 4.0
To Top