Trans Hybrid Prestige 630 Wh


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRTHPR28X24M005109-9250
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

Vyniknite v dave - luxusný elektrický bicykel KROSS Trans Hybrid Prestige 630 Wh

Život je príliš krátky na to, aby sme jazdili na obyčajných bicykloch. Samozrejme, na trhu sú k dispozícii elektrické bicykle, ale stále ide len o obyčajné bicykle - jednoducho majú elektrický motor, ktorý pomáha používateľovi počas jazdy. To je dôvod, prečo vznikol KROSS Trans Hybrid Prestige. Ide o najmodernejší bicykel na turistiku, vybavený všetkými technológiami, ktoré môže mať bicykel. Elektrický motor? Áno! Elektronické prehadzovačky? Samozrejme. Špičkový tlmič? Tiež. Toto je len začiatok neobyčajne dlhého zoznamu špičkových doplnkov, ktoré premenia Vašu jazdu na nezabudnuteľný zážitok. KROSS Trans Hybrid Prestige je bicykel, ktorý navždy zmení Vaše cyklistické výlety a poskytne Vám pohodlie, ktoré si zasluhujete.

Prestížne komponenty k bicyklu

Mnohé bicykle majú spoločného menovateľa, pokiaľ ide o komponenty, ktoré sa v nich používajú. To však neplatí pre KROSS Trans Hybrid Prestige. Napriek tomu, že ide o elektrický trekingový bicykel, použité komponenty ho posúvajú o triedu vyššie ako najlepšie bicykle v tomto segmente. Prečo?

Elektrické prehadzovačky Shimano

Elektrické prehadzovačky sa už nejaký čas nachádzajú vo výkonnostných bicykloch, ktoré pretekajú na pretekoch ako Tour de France. Teraz si môžete toto moderné riešenie vychutnať na bicykli KROSS Trans Hybrid Prestige. Riadenie prevodových stupňov tlačidlom - vychutnajte si plynulé, isté a presné zmeny prevodových stupňov za každých podmienok. Bojíte sa, že zabudnete nabiť batériu pred odchodom? Nerobte si o to starosti! Jedno nabitie stačí na prejazdenie až 1500 kilometrov. Platí to za predpokladu, že budete meniť prevodové stupne každých pár sekúnd. Ak zriedkavejšie, môžete ľahko prekonať ešte väčšiu vzdialenosť.

Elektrický asistenčný systém Shimano STEPS E6100

Shimano STEPS E6100, čiže elektrický podporný systém v bicykli KROSS Trans Hybrid Prestige, je jedným z najpokročilejších systémov pre elektrobicykle na trhu. Vďaka nemu môžete prekonať bez únavy až takmer 200 km - v prípade batérií s najväčšou kapacitou!

Elektromotor Shimano Vám poskytuje prirodzený zážitok z jazdy. Vďaka intuitívnemu podpornému systému zaisťuje plynulú jazdu a dosiahnutie cieľa v prípade potreby tak, že po jazde budete svieži a bez zadýchania. Systém Shimano STEPS tiež poskytuje plnú integráciu s elektrickými prehadzovačkami Shimano - vďaka nemu môžete zabudnúť na nutnosť zmeny prevodových stupňov. Je to ako elektrické auto - šliapete do pedálov a počítač rozhoduje za Vás, kedy vymeníte prevodový stupeň. Je možné od bicykla chcieť niečo viac? Počítač urobí za Vás všetko a Vám zostáva len vychutnávať si zážitok z jazdy!

Ďalším dôležitým prvkom bicykla je veľký a čitateľný displej, ktorý Vám umožní pozrieť si všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú. Stupeň nabitia batérie, zvolený asistenčný režim, priemerná rýchlosť alebo prejdená vzdialenosť sú len niektoré z mnohých informácií, ktoré si môžete prečítať na displeji.

KROSS Trans Hybrid Prestige je vybavený batériou s kapacitou 630 Wh. Vďaka takejto kapacite, v závislosti od zvoleného asistenčného režimu, bude možné na jedno nabitie najazdiť aj viac ako 180 kilometrov!

Špičkové komponenty

KROSS Trans Hybrid Prestige to nie sú len pokročilé komponenty Shimano Di2 a Shimano STEPS E6100. Je to tiež mnoho ďalších prvkov, ktoré zabezpečia pohodlnú, rýchlu a bezpečnú jazdu za každých podmienok.

Brzdy Shimano XT M8100 sú zodpovedné za schopnosť brzdiť za každých podmienok a poskytujú veľmi vysoký brzdný výkon a širokú škálu jeho modulácie. Sú to jedny z najpopulárnejších bŕzd, ktoré si cyklisti najčastejšie volia. Dokonca aj pri výkonnostnej horskej cyklistike je to jedna z najčastejších volieb amatérskych cyklistov.

Bicykel je vybavený vzduchovým tlmičom SR Suntour Mobie 25. Je nielen ľahší od mnohých iných tlmičov, ktoré môžete nájsť na trekingových bicykloch. Môže byť tiež presne prispôsobený hmotnosti používateľa, čo poskytuje oveľa väčší komfort pri jazde v porovnaní s konkurenčnými riešeniami. Za komfort sú zodpovedné aj značkové plášte Vredestein so šírkou 47 milimetrov. Je to holandská značka, ktorá vyrába pneumatiky pre automobily už viac ako 100 rokov a v poslednej dobe sú jej technológie k dispozícii aj cyklistom, ktorým poskytuje nízky valivý odpor a vynikajúcu priľnavosť za každých podmienok.

Dôležitým prvkom KROSS Trans Hybrid Prestige je aj sedlo Selle Royal, ktoré bolo špeciálne prispôsobené potrebám ľudí využívajúcich elektrické bicykle. Celok je tiež doplnený vysoko kvalitným nosičom na batožinu a integrovaným osvetlením, ktoré Vám pomôže pri jazde po zotmení.

Viac informácií
Materiál rámu ALUMINIUM
VIDLICA SUNTOUR MOBIE25-AIR-LOR-DS.
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO XT DI2 RD-M8050-GS
Páčky prehadzovačiek SHIMANO DEORE XT M8050-R DI2
Kľuky SHIMANO DEORE XT FC-E8000
GRIPY VELO
ZADNÁ BRZDA SHIMANO DEORE XT M8100
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO DEORE XT M8100
Náboj vpredu SHIMANO HB-M8010
Predstavec ALUMINIUM 110
Plášte VREDESTEIN PERFECT TOUR 47-622
Riadidlá ALUMINIUM
Reťaz SHIMANO CN-E8000
Ráfiky RYDE ANDRA 321
Náboj vzadu SHIMANO XT FH-M8000
Sedlo SELLE ROYAL E-ZONE MODERATE
PREDNÁ BRZDA SHIMANO DEORE XT M8100
BRZDOVÉ KOTÚČE SHIMANO XT MT800-S (160 MM)
RIADENIE FSA ORBIT C-40-ACB TAPERED
Ozubené kolieska 38T/170MM
Počet prevodov 11
MOTOR SHIMANO E6110
Typ batérie SIMPLO 630 WH
Rozsah kazety/voľnobežky 11-42T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO SLX CS-M7000
DISPLEJ SHIMANO SC-E6100C
Zdvih vidlice 63mm
Kolekcia 2022
Pohlavie Muž
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Trans Hybrid Predchádzajúca Trans Hybrid
Write Your Own Review
Napíšte recenziuTrans Hybrid Prestige 630 Wh
To Top