Trans Hybrid Prestige 630 Wh


As low as 0,00 €
Zostáva len %1
SKU
KRTHPR28X19W005105-9750
Záruka vrátenia do 14 pracovných dní
Rýchle a bezpečné doručenie
Miesto vyzdvihnutia bicyklov
Bicykel je pripravený na jazdu!

KROSS TRANS HYBRID PRESTIGE 630 Wh (Dámsky)

Vyberte si najlepší elektrický bicykel - KROSS Trans Hybrid Prestige

Určite ste neraz hľadali bicykel, ktorý Vám umožní pohodlne jazdiť za každých podmienok. Určite ste už narazili na elektrické bicykle - často však vyzerajú trochu nemotorne. Situácia je iná pri bicykli KROSS Trans Hybrid Prestige, ktorý bol navrhnutý nielen preto, aby upútal pozornosť svojím neobvyklým a estetickým dizajnom. Jeho úlohou je podporiť Vás na každom kilometri cesty a poskytnúť príjemnú jazdu bez únavy. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete vziať ho na dlhú cyklotúru alebo budete dochádzať do práce, môžete si byť istí, že Vás nikdy nesklame.

Prestížne komponenty k bicyklu

Elektrický bicykel to nie je len motor, ktorý Vám bude pomáhať počas jazdy. Sú to tiež komponenty, ktoré Vám umožnia vychutnať si jazdu naplno - bez ohľadu na to, aké oblečenie si vyberiete. Chcete si obliecť šaty? Žiadny problém, pretože vďaka plnej ochrane reťaze sa nemusíte obávať, že sa Vám zamotajú do reťaze. Pohodlné sedlo renomovanej značky Selle Royal poskytne pohodlie aj pri najdlhšej výprave. Nebudete tiež nútení nechať ho bez dozoru - bicykel má integrovanú ochranu proti krádeži na zadnom kolese. Samozrejme, to nie sú všetky najdôležitejšie komponenty, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou.

Elektrické prehadzovačky Shimano

Elektrické prehadzovačky sa už nejaký čas nachádzajú na výkonnostných bicykloch, ktoré pretekajú na pretekoch ako napr. Tour de France. Teraz si môžete toto moderné riešenie vychutnať na bicykli KROSS Trans Hybrid Prestige. Radenie prevodových stupňov tlačidlom - vychutnajte si plynulé, isté a presné zmeny prevodových stupňov za každých podmienok.

Systém Shimano Di2 je inteligentný spôsob, ako meniť prevodové stupne a ľahko nastaviť problematickú zadnú prehadzovačku. Rozlúčte sa s reťazou skákajúcou na kazete a vychutnajte si plynulú jazdu, ktorá je možná kedykoľvek. Stačí stlačiť tlačidlo.

Elektrický asistenčný systém Shimano STEPS E6100

Shimano STEPS E6100, čiže elektrický podporný systém v bicykli KROSS Trans Hybrid Prestige, je jedným z najpokročilejších systémov pre elektrobicykle na trhu. Vďaka nemu môžete prekonať bez únavy až takmer 200 km - v prípade batérií s najväčšou kapacitou!

Elektromotor Shimano Vám poskytuje prirodzený zážitok z jazdy. Vďaka intuitívnemu podpornému systému zaisťuje plynulú jazdu a dosiahnutie cieľa v prípade potreby tak, že po jazde budete svieži a bez zadýchania. Systém Shimano STEPS tiež poskytuje plnú integráciu s elektrickými prehadzovačkami Shimano - vďaka tomu môžete zabudnúť na potrebu zmeny prevodových stupňov. Je to ako elektrické auto - šliapete do pedálov a počítač rozhoduje za Vás, kedy vymeníte prevodový stupeň. Je možné od bicykla chcieť niečo viac? Počítač urobí za Vás všetko a Vám zostáva len vychutnávať si zážitok z jazdy!  

KROSS Trans Hybrid Prestige Vám umožní jazdiť rýchlo - vďaka podpore elektromotora môžete ľahko udržiavať konštantnú rýchlosť 25 km/h bez ohľadu na to, v akom teréne jazdíte. Žiadne problémy alebo obavy zo spoteného oblečenia.

Ak zostúpite z bicykla, nemusíte sa tiež báť jeho hmotnosti - systém Shimano STEPS ponúka takzvanú pomoc pri chôdzi. Znamená to, že keď stlačíte príslušné tlačidlo, nebudete nútení použiť silu na vedenie bicykla, ale bicykel s podporou motora sa bude pomaly pohybovať vedľa Vás.

Ďalším dôležitým prvkom bicykla je veľký a čitateľný displej, ktorý Vám umožní pozrieť si všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú. Stupeň nabitia batérie, zvolený asistenčný režim, priemerná rýchlosť alebo prejdená vzdialenosť sú len niektoré z mnohých informácií, ktoré si môžete prečítať na displeji.

KROSS Trans Hybrid Prestige je vybavený batériou s kapacitou 630 Wh. Vďaka takejto kapacite, v závislosti od zvoleného asistenčného režimu, bude možné na jedno nabitie najazdiť aj viac ako 180 kilometrov!

Špičkové komponenty

KROSS Trans Hybrid Prestige to nie sú len pokročilé komponenty Shimano Di2 a Shimano STEPS E6100. Je to tiež mnoho ďalších prvkov, ktoré zabezpečia pohodlnú, rýchlu a bezpečnú jazdu za každých podmienok.

Vieme, aká dôležitá je bezpečnosť počas jazdy, a preto sme sa zamerali na najvyššiu kvalitu brzdenia. Sú zaň zodpovedné brzdy Shimano XT M8100, ktoré zabezpečujú vysokokvalitné brzdenie. Vďaka nim sa zastavíte vždy, keď si to situácia vyžaduje.

Bicykel je vybavený vzduchovým tlmičom SR Suntour Mobie 25. Je nielen ľahší od mnohých iných tlmičov, ktoré môžete nájsť na trekingových bicykloch. Môže byť tiež presne prispôsobený hmotnosti používateľa, čo poskytuje oveľa väčší komfort pri jazde v porovnaní s konkurenčnými riešeniami. Za komfort sú zodpovedné aj značkové plášte Vredestein so šírkou 47 milimetrov. Je to holandská značka, ktorá vyrába pneumatiky pre automobily už viac ako 100 rokov a v poslednej dobe sú jej technológie k dispozícii aj cyklistom, ktorým poskytuje nízky valivý odpor a vynikajúcu priľnavosť za každých podmienok.

Dôležitým prvkom KROSS Trans Hybrid Prestige je aj sedlo Selle Royal, ktoré bolo špeciálne prispôsobené potrebám ľudí využívajúcich elektrické bicykle. Celok je tiež doplnený vysoko kvalitným nosičom na batožinu a integrovaným osvetlením, ktoré Vám pomôže pri jazde po zotmení.

Viac informácií
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM
VIDLICA SUNTOUR MOBIE25-AIR-LOR-DS.
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANIA lesklý
ZADNÁ PREHADZOVAČKA SHIMANO XT DI2 RD-M8050-GS
PÁČKY PREHADZOVAČIEK SHIMANO DEORE XT M8050-R DI2
KĽUKY SHIMANO DEORE XT FC-E8000
GRIPY VELO
ZADNÁ BRZDA SHIMANO DEORE XT M8100
BRZDOVÉ PÁČKY SHIMANO DEORE XT M8100
NÁBOJ VPREDU SHIMANO HB-M8010
PREDSTAVEC ALUMINIUM 110
PLÁŠTE VREDESTEIN PERFECT TOUR 47-622
RIADIDLÁ ALUMINIUM
REŤAZ SHIMANO CN-E8000
RÁFIKY RYDE ANDRA 321
NÁBOJ VZADU SHIMANO XT FH-M8000
SEDLO SELLE ROYAL E-ZONE MODERATE
PREDNÁ BRZDA SHIMANO DEORE XT M8100
BRZDOVÉ KOTÚČE SHIMANO XT MT800-S (160 MM)
RIADENIE FSA ORBIT C-40-ACB TAPERED
OZUBENÉ KOLIESKA 38T/170MM
POČET PREVODOV 11
MOTOR SHIMANO E6110
TYP BATERIE SIMPLO 630 WH
ROZSAH KAZETY/VOĽNOBEŽKY 11-42T
KAZETA/VOĽNOBEŽKA SHIMANO SLX CS-M7000
DISPLEJ SHIMANO SC-E6100C
ZDVIH VIDLICE 63mm
KOLEKCIA 2022
Pohlavie Žena
Napíšte nám
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Trans Hybrid Prestige 630 Wh Predchádzajúca Trans Hybrid Prestige 630 Wh
Write Your Own Review
Napíšte recenziuTrans Hybrid Prestige 630 Wh
To Top